SPOTKANIE KAMERALNIE SIM

Zapraszamy Interim Managerów, którzy rozpoczynają karierę zawodową w obszarze prowadzenia projektów interim management do udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie Interim Managers spotkaniu Kameralnie SIM.

Termin i miejsce spotkania: drugi tydzień grudnia 2013r., godz. 15.00-17.00, Warszawa.

Najbliższe spotkanie Kameralnie SIM poświęcone będzie diagnozie praktycznego modelu wsparcia dla początkujących Interim Managerów na rynku pracy.

Szczególnie zachęcamy do udziału osoby, które brały udział w kursach wprowadzających do tematyki interim management i posiadają uświadomione obszary będące barierą w bezpiecznym i efektywnym finansowo funkcjonowaniu jako Interim Manager. Podczas spotkania podejmiemy wyzwanie wypracowania założeń dla projektu skutecznego udzielania wsparcia dla profesjonalistów z obszaru IM.

Spotkania Kameralnie SIM są bezpłatne. Z uwagi na charakter spotkań, ilość miejsc jest ograniczona. Konieczne jest więc zgłoszenie z potwierdzeniem udziału w spotkaniu. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenie w formie mailowej do Joanny Trochimiuk na adres e-mail: j.trochimiuk@stowarzyszenieim.org lub telefonicznie 22 50 234 70.